Останні оновлення Імміграційної візової лотереї (DV-2019)

В цьому році настав час для подачі заявки на DV-2019 для отримання Грін Кард, унікальна можливість для всіх, хто мріє переїхати на ПМП до Сполучених Штатів.

Грін Кард Лотерея США – є офіційною державною програмою, що фінансується урядом США та дає можливість жити, працювати та вчитися в Америці на постійній основі.

Кожного року, починаючи з далекого 1990 року, Американський уряд виділяє 50.000 Грін Кард в першу чергу для країн з історично більш низьким рівнем імміграції в США (в цьому році виключенням з переліку країн, що були затверджені, стали Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай, Колумбія, Домініканська республіка, Ель Сальвадор, Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика, Нігерія, Пакистан, перу, Філіппіни, Південна Корея, Велика Британія (за виключенням Північної Ірландії), В’єтнам).

Для участі в лотереї ви повинні подати електронну заявку на офіційний сайт державного департаменту (https://www.dvlottery.state.gov).

Реєстрація на сайті безкоштовна (будьте обережні з безліччю агентств, які пропанують платну реєстрацію через неофіційні сайти), але важливо бути дуже уважними при заповненні анкети та притримуватись вимог, що передбачені законом, щоб ваша заявка в разі, якщо вона буде обрана шляхом випадкового відбору, була розглянута для отримання Грін Карти.

Нажаль, кожного року велика кількість заявок відхиляється автоматично через некоректну інформацію про себе або через відсутність фотокартки.

Після нашого попереднього опису DV-2019 вважаємо нашим обов’язком повідомити про нові строки для подачі заявок.

Онлайн-реєстрація для участі в лотереї (DV-2019) почалась 3 жовтня 2017 року та повинна була скінчитися 7 листопада 2017. Кожного року надається дещо більше місяця для подачі заявок.

Але через 10 днів після початку прийому заявок стало відомо, що «за технічними причинами» процес довелося призупинити.

Доводимо до Вашого відома офіційну версію від співробітників сервісу:

«Через технічні проблеми період реєстрації на DV-2019 змінився. Всі заявки, які біли зареєстровані до 18 жовтня 2017 року, повинні бути заповнені та надіслані заявником для розглядання ще раз. Ми шкодуємо через заподіяні незручності. Та для забезпечення справедливості та захисту існуючої системи процесу для всіх зацікавлених сторін ми повинні повторно почати процес подачі заявок в цьому році. Новий регістраційний період розпочався в середу 18 жовтня 2017 року об 11 годині ранку та закінчиться в середу 22 листопада 2017 року об 11 годині ранку. Лише заявки, що були подані в цей період, будуть розглянуті для участі в лотереї. Видаліть номер або інший документ, що підтверджує вашу участь в лотереї з 3 по 10 жовтня.»

Звертаємо особливу увагу на тих, хто бажає прийняти участь в DV-2019, що необхідно приступити до подачі заявки з 18 жовтня 2017 року. Також нагадуємо, що ви повинні роздрукувати та зберегти номер підтвердження. Це єдиний засіб, що дозволить Вам проконтролювати результат лотереї починаючи з 15 березня 2018 року.

Сесія DV-2019 скоріше за все стане останньою можливістю отримати прописку та ПМП у Сполучених Штатах за допомогою лотереї. Декілька днів тому представник нової адміністрації Трампа привселюдно заявив, що відміна Імміграційної Візової лотереї з наступного року буде основним пунктом нової реформи візової системи.

Одна із запорук успіху у виграші Грін Кард є вірно подана заявка на участь. Для отримання додаткової інформації про умови участі та вимоги, які необхідно дотримуватись, Ви можете звернутись в нашу юридичну компанію. Ми будемо дуже раді допомогти Вам та прийняти участь у реалізації Вашої «американської мрії».

Ви можете написати нам на адресу legelassistant@pspalaw.com або зателефонувати за номером +1 305 3737016.

Переклад статті П’єра Салуссолі та Федерікой Ман’ї у співпраці з Індірой Таджимурадовой.

_________________________________________________

Данна стаття містить загальну інформацію и неякою мірою не замінює допомогу юриста. Ми пропонуємо Вам звернутися до спеціаліста за додатковою інформацією та допомогою. Залучення юриста – важливе рушення, яке не повинно ґрунтуватися виключно на рекламній інформації. Перед тим, як прийняти рішення, запитайте в нас безкоштовну письмову інформацію про нашу кваліфікацію та досвід.

Компанія П’єра Салуссолі була заснована П. Салуссолі у 1994 році, та надає спеціалізовану допомогу для міжнародних клієнтів в галузі міжнародного податкового права, національного планування та балансу, нерухомості, комерційного та договірного права, морського та міграційного права.

П’єр Салуссолі народився в Італії та є членом ордену адвокатів Флориди з 1985 року та Каліфорнії з 1984 року. П’єр Салуссолі був членом міжнародного відділу права та податкового розділу, де він займав посаду віце-президента Комітету з іностранних фінансів з 1989 по 1992 роки. П’єр Салуссолі був одним з засновниківПівденно-Східної частини Південноафриканської торгової палати, де він зацмав посаду виконуючого віце-президента. П’єр Салуссолі моє ступінь з політології університету Ді Торіно, ступень магістра в галузі політології в університеті Сан_Франциско, діплом юриста універститета Сан-Франциска та магістра податкового права в університеті Нью-Йорка.

Свою юридичну кар’єру П’єр Салуссолі почав в престижній юридичній фірмі в Маямі. Потім від приєднався до місцевого штабу всесвітньо відомої міжнародної юридичної фірми, що стала міжнародним партнером та займалася міжнародним податковим законодавством.

За послуги, що П’єр Салуссолі надавав італійському суспільству, він був удостоєний честі Лицаря Республіки. П’єр Салуссолі говорить на італійській, іспанській, французькій та англійській мовах.